Pages Menu

Categories Menu
Makijaż wieczorowy cieniami na mokro
Jednym z najbardziej efektownych sposobów na wieczorowy makijaż jest nakładanie cieni na mokro. Dzięki tej metodzie, cienie nie osypują się i długo trzymają się na powiece, a o to
Pielęgnacja cery czyli do czego służy baza pod makijaż
Nasz wygląd to nasza wizytówka. Warto zadbać o to, by był on promienny i estetyczny
Do czego służy baza pod makijaż
Aby makijaż był perfekcyjny warto jest zapamiętać
Makijaż permanentny brwi Białystok opinie. Metody stosowane w makijażu permanentnym brwi. Brwi permanentne metody
Blondynki mają trudniej. Jeśli pragną uzyskać wyrazisty makijaż, nie wystarczy samo pomalowanie oczu. Trzeba
Ananas w nowej odsłonie
Właściwości ananasa
Ananas, choć przeważnie kojarzy nam się z tropikalnymi Hawajami (głównie za sprawą potraw "po hawajsku", takich jak... pizza !), jest rośliną dziko rosnącą w Ameryce Południowej.
Jak wykonać manicure hybrydowy w domu co potrzebne? Manicure hybrydowy Leszno
Zadbane dłonie do wizytówka kobiety. W szczególności warto zwrócić uwagę na pielęgnację skóry oraz regularne wykonywanie manicure. Ze względu
Domowej roboty pomadka do ust
Pomadka do ust to niezbędny element w pielęgnacji ust spierzchniętych i wysuszonych. Przydaje się zwłaszcza zimą, podczas wietrznych, mroźnych dni, na których cierpi nasza skóra. A może by
Dla weryfikacji swojego zdrowia
Podczas codziennego życia musimy dbać o swoje zdrowie. Musimy bardzo dokładnie weryfikować wszystkie jego czynniki. Sprawdzać poziom cukru, od czasu do czasu tkanki tłuszczowej, weryfikować

Posted by on gru 11, 2021 in Uroda i zdrowie |

Pranie wodne – dla jakich tkanin jest najlepsze?

Pranie wodne – dla jakich tkanin jest najlepsze?

Pranie na telefon Warszawa staje się coraz popularniejszym sposobem na zapewnienie odzieży bezpiecznego i skutecznego czyszczenia. Wystarczy jedynie zadzwonić do pralni chemicznej, umówić się na dogodny termin i godzinę odbioru prania przez kuriera i przekazać mu ustalone przez telefon rzeczy.

Następnie trafiają one w ręce profesjonalnej obsługi pralni chemicznej, która staranne segreguje je i poddaje działaniu procesów zgodnych z wytycznymi na poszczególnych metkach ubrań. Rzeczy prane są na sucho, przy użyciu najnowocześniejszych maszyn czyszczących i najskuteczniejszych środków piorących, które są jednocześnie bezpieczne nawet dla najdelikatniejszych tkanin.

Są bowiem ubrania, które wymagają czyszczenia chemicznego, tak zwanego prania na sucho, inne jednak lepiej prezentować się będą poddane praniu wodnemu. Jak odróżnić jednych od drugich? I jak można zadbać o odzież, aby odświeżyć jej wygląd, usunąć uporczywe plamy i wciąż cieszyć się idealnym kolorem i fasonem?

Pranie wodne to taka metoda czyszczenia odzieży, jaką stosujemy również w naszych domach. Rozpuszczalnikiem jest to przede wszystkim woda z dodatkiem pewnych detergentów. W pralniach do tego procesu używa się jednak sprzętu bardziej profesjonalnego i znacznie większego niż domowe pralki.

W pierwszym kroku odzież zostaje poddana weryfikacji materiału i stopnia zabrudzenia. Następnie zostaje poddana tak zwanemu wstępnemu odplamieniu przy użyciu właściwie dobranych detergentów. Potem odbywa się pranie właściwe, podczas którego ubrania zostają włożone do maszyny piorącej i ustawiany jest właściwy program. Od jego wyboru zależy pobranie danej ilości wody i detergentu. Na koniec prania właściwego odbywa się wirowanie.

Po praniu właściwym ubrania są suszone i prasowane. Nie jest to jednak najdelikatniejsza forma czyszczenia, jeśli chodzi o materiały wymagające szczególnej troski. Dla najwrażliwszych materiałów stosuje się pranie w technologii Aqua-Touch, która została stworzona dla takich ubrań, jak między innymi garnitury, odzież skórzana, płaszcze, zasłony czy koce.

Technologia Aqua-Touch wyróżnia się wieloma opcjami dozowania detergentów, a także dostosowania intensywności wirowania, czasu prania czy odpowiedniej temperatury płukania na każdym z etapów prania. To ekologiczne rozwiązanie, które zapewnia skuteczność, miły zapach i miękkość tkanin.